PIRKIMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

1. Prekes parduodame internetiniu būdu www.gydancioszvakes.com svetainėje, kurią valdo Algirdas Magelinskas a.k. 38109250277 individualios veiklos paž. nr. 944301. Adresas Antano Giedraičio g. 157, Melkio km., Vilniaus raj. 14245. el. paštas: info@gydancioszvakes.com

2. Užsisakyti prekes internetiniu būdu gali šios svetainės vartotojai, taip pat užsakymus priimame telefonu +370 680 420 13, bei socialiniame tinkle Facebook (https://www.facebook.com/gydancios.zvakes)
3
. Kiekvienam pirkėjui svetainėje yra sudaromas atskiras prekių krepšelis, kurį papildę matysite bendrą užsakymo kainą.
4. Klientas gali papildyti savo užsakymų krepšelį, arba pašalinti iš jo bet kokią pasirinktą prekę neribotą laiką, kol užsakymas nėra išsiųstas mums patvirtinimui.
5. Jeigu užsakytų prekių neturime, o svetainėje dėl kažkokių priežasčių tai nėra nurodyta, apie tai klientą būtinai informuosime el. paštu arba nurodytu telefono numeriu.
6. Gavę Jūsų užsakymą mes patvirtinsime, ir Jūs gausite sąskaitą apmokėjimui į savo el. paštą.
7. Kliento užsakymas pradedamas vykdyti tik po pinigų gavimo į mūsų bankinę sąskaitą per Paysera, SEPA mokėjimo platformas. Mokant Paypal užsakymui taikomi Paypal mokesčiai (+3.9%, + 0.35EUR).
8. Jeigu mūsų patvirtintas užsakymas nebus apmokėtas 5 kalendorinių dienų bėgyje, užsakymas bus automatiškai anuliuotas.
9. Prisijunę vartotojai gali stebėti savo užsakymo būklę (pvz. "pateiktas", "peržiūrėtas", "patvirtintas", "pateikta sąskaita", "apmokėta sąskaita", "išsiųstos prekės")
10. Užsakyti iš mūsų prekes gali tik pilnamečiai asmenys. LR pilnamečiais laikomi asmenys, kuriems sukako 18 metų.

11. El. parduotuvėje www.gydancioszvakes.com užsakytas ir apmokėtas prekes Pardavėjas siunčia Lietuvoje ir į Europos šalis paštomatais (LP Express, DPD pickup, Omniva), bei paštu. Siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas prekės apmokėjimo momentu. Siuntimo kaina priklauso nuo Pirkėjo pasirinkto siuntų operatoriaus nustatytos siuntimo kainos. Prekių siuntimo kaina į Europos šalis apskaičiuojama individualiai, remiantis galiojančia AB "Lietuvos paštas" tarptautinių siuntų siuntimo kainų apskaičiavimo tvarka. Prieš atlikdamas užsakymą, kuris bus siunčiamas už Lietuvos teritorijos ribų, Pirkėjas privalo informuoti apie tai www.gydancioszvakes.com valdytoją.